סדנת הכנה רגשית להריון נוסף עם
היפראמזיס גרבידארום

בשניי ההריונות שלי סבלתי מהתסמונת. בשניהם הקאתי עד התייבשות ונטלתי כדורים ותרופות לוריד עד הלידה. הילדות המהממות שלי שתיהן נולדו בסדר גמור, בריאות ושלמות, אך אני נותרתי מצולקת. גם פיזית ובעיקר נפשית. אנו חיות בחברה בה אין מודעות לתסמונת ולצערינו אין מודעות לאבחון וטיפול ראוי ובמיוחד לא למענה הרגשי והנפשי לו אנחנו זקוקות כל כך. לפי נתונים סטטיסטים הסיכוי לחלות פעם נוספת בתסמונת בהריונות עתידיים הוא 85%. בנינו סדנה לנשים האמיצות אשר מעונינות להביא ילד נוסף לעולם. לא משנה מה הם השיקולים שלך…את הגעת לצומת הדרכים הזו ואנחנו פה לעזור לך לעבור את זה שוב. 

עדי אלכסנדר, 

מייסדת קהילת לאה ומנהלת קבוצת התמיכה הארצית לנשים הסובלות מ HG.

 

הכנה רגשית להריון נוסף עם תסמונת ההריון HG | בהנחיית ד"ר אבי מרדלר

על הסדנה

כיצד להתכונן נפשית להריון נוסף המלווה בקושי פיזי ונפשי מתמשך?

הדילמה הקשה בה את ניצבת איננה פשוטה כלל ומורכבת מאוד.

מצד אחד הרצון וההשתוקקות לילד נוסף. להכנס אושר גדול הביתה וללב, אח או אחות שיצטרפו למשפחה…

מצד שני הידיעה שאת מכניסה את עצמך להתמודדות קשה וארוכה של סבל מתמשך. להיות שוב נתמכת ולאבד שוב את העצמאות שלך. לשים שוב את הקריירה שלך בסכנה? לא להיות שם בשביל הילדים שכבר בבית, להתמודד שוב עם הסביבה השופטת והרפואה הלא מתקדמת בתחום ההיפראמזיס.

בהחלט דילמה לא פשוטה ומורכבת מאוד.

מה תיתן לך הסדנה?

בנינו סדנה רגשית שמיועדת בדיוק למצב בו את נמצאת.

בהמחייתו של ד"ר אבי מרדלר נשוחח ונדון במצבי הנפש והמח בעיתות מצוקה. נכיר את התהליך הרגשי אותו את עוברת וכך בעזרת המודעות והידע ניתן לך אפשרות לשליטה מסויימת בחייך. 

בסדנה תוכלי לשתף ולשמוע אחרות הנמצאות בדיוק במקום בו את נמצאת.

תקבלי כלים חיוניים להתמודדות עם הסביבה וגם עם המאבקים הפנימיים שבתוכך. לבדידות, להכנת הסביבה הקרובה שלך ועוד. 

בנוסף, נעבור על הטיפולים הרפואיים המתקדמים ביותר המוצעים היום במטרה להיכנס להריון הבא מוכנה ככל האפשר.

ד"ר אבי מרדלר, בעל וותק רב בהוראה והדרכה במסגרות ציבוריות ופרטיות. מרצה בכיר במכון אדלר ובעל פרקטיקה פרטית. ד”ר מרדלר עוסק בהיבטיה השונים של הפסיכולוגיה המודרנית, וביישומה המעשי בחיי היומיום. בהרצאותיו משלב ד”ר מרדלר ידע תיאורטי מעמיק, ביישום חשיבה פסיכולוגית באמצעות דוגמאות מחיי היומיום.

עדי אלכסנדר, מייסדת ומנהלת את קבוצת התמיכה הארצית לנשים הסובלות מהיפראמזיס גראבידארום. בשנתיים האחרונות מנהלת את קהילת לאה – הקהילה הארצית להיפראמזיס בישראל. עדי פועלת להעלאת המודעות בארץ ע"י הנגשת מידע רפואי לנשים החולות בתסמונת ואנשי רפואה. כמו כן, עדי עובדת במרכז הארצי לוידאותרפיה כמנחת קבוצות ומלווה קולנועית מזה כ 3 שנים. 

הסדנה מיועדת לנשים שסבלו או סובלות מהיפראמזיס גראבידארום בלבד!

פיתוח חוסן

הכנה מנטאלית יעילה לחיזוק אישי על ידי הבנת התהליכים המחשבתיים בעקבות טראומה המשנים דפוסי חשיבה והתנהגות. 

כלים להתמודדות

בסדנה תוכלי לקבל כלים רגשיים להריון קשה נוסף. הכלים יעלו על ידי ד"ר מרדלר, על ידי השיתוף בשיח עם שאר נשות הקבוצה וגם על ידי למידה על עצמך. 

הכנת הסביבה

אחד הגורמים המשפיעים על נשים הסובלות מהתסמונת היא הסביבה הקרובה והרחוקה. גם להחלטה האם להכנס להיון נוסף יש לה השלחות. נבחן ונפרק את השפעת הסביבה עלינו. נבין כיצד להניע אותה לטובתינו ונרכוש בטחון בהחלטה להביא ילד נוסף לעולם למרות הקושי, השיפוטיות והביקורת של הסביבה כלפיך. 

שיתוף

שבסדנה יתקיימו מעגלי שיח במליאה המשותפ ובחדרים שם הנשים ישתפו ויקשיבו לפחדים לחששות לסיבות לפחדים ובלווי ד"ר מרדלר והנחייתו נגיע יחד לתובנות חשובות להמשך הדרך. 

מידע רפואי
עדכני

חוסר וודאות הינו גורם מרכזי ביצירת פחדים ולחצים. נעבור על המידע העדכני ביותר הפורסם המאמרים רפואיים כדי לתת לך את הידע שאת צריכה לגבי עתידך בזמן ההריון. נעבור על הטיפולים האפשריים המוצעים בפנייך בבתי החולים ובקופות ובמחקרים העדכניים לסיבות לתסמונת. ייתכן שרופא הנשים שלך לא מודע לשינויים בטיפולים ומחקרים אך כאשר הידע נמצא אצלך יש לך את הכח והיכולת להשפיע על חוסנך הנפשי בזמן ההריון. 

קמפיין יום המודעות הבינלאומי ל HG

להתחיל את הקסם שלך

טל. 03-9468646
פקס. 077-4704525

נייד. 052-4663347 | 054-9410590
info@vtci.co.il

משלוח מכתבים:
ת.ד. 51008 תל אביב- יפו, 6721913

הרשמה לאתר

[ihc-login-form]

כתוב את הכותרת כאן

Open chat
איך אפשר לעזור?