הקסם מגיע לחינוך

הסטוריפילמינג מביא את תהליך היצירה הקולנועי למוסדות החינוך

בשילוב עם תהליכי הוראה, העצמה, טיפול, מנהיגות והדרכות לצוותים

מנחים ומטפלים מקצועיים משתמשים באמנות הסיפור ואמנות הוידאו כדי להתבונן על המציאות, לפתח יצירתיות, עבודת צוות, מטרה משותפת ושפה משותפת. 

הצטרפו לחוויה בלתי נשכחת, שתשנה את נקודת המבט שלכם על הסיפור והסרט הייחודי שלכם

מנהיגות
מודעות חברתית
ימי שיא
העצמה למצטיינים
תחושת מסוגלות
ימיי עיון
הכלה ושילוב
מניעת התנהגויות סיכון
הדרכת הורים
טיפול רגשי
בטחון עצמי
הדרכות מנהלים
חשיבה יצירתית
מניעת נשירה
הדרכות צוותים

אין צורך בידע מוקדם למשתתפים!

תלמידי
כיתות ג'-ו'

חוויית הסטוריפילמינג לגיל היסודי מייצרת מרחב הבעתי רגשי שמפתח בטחון עצמי, מודעות חברתית ותחושת מסוגלות אישית. חוויה זו, ביחד עם ההצלחה הקבוצתית בתהליך היצירה, מעלה את תחושת השייכות למסגרת ולקבוצה. התכניות מסתיימות באירוע הקרנה המשלב הורים, תלמידים ואת צוותי החינוך של בית הספר. 

התכנית הינה מערכתית וכוללת קבוצות לתלמידים, להורים ולצוות החינוכי. 

תלמידי
כיתות ז' - יב'

חוויית הסטוריפילמינג לגיל החטיבה מייצרת מרחב חברתי ורגשי לפיתוח בטחון עצמי, מנהיגות ומודעות חברתית, הצלחה קבוצתית ותחושת מסוגלות אישית. חוויה זו, מעלה את תחושת השייכות למסגרת ולקבוצה ומביאה את התלמיד לפניות רגשית ללמידה. באמצעות הפעילות התלמיד משתייך באמצעות תרומה לקהילתו ולמסגרת הבית ספרית. תרומה המקבלת במה באירוע הקרנה המשלב הורים, תלמידים ואת צוותי החינוך של בית הספר.

התכנית הינה מערכתית וכוללת קבוצות לתלמידים, להורים ולצוות החינוכי. 

חינוך
בלתי פורמלי

חוויית הסטוריפילמינג לחינוך הבלתי פורמלי מייצרת מרחב חברתי שמפתח בטחון עצמי, מנהיגות ומודעות חברתית, הצלחה קבוצתית ותחושת מסוגלות אישית. חוויה זו, עוזרת ללכד את קבוצת השווים סביב המסגרת באמצעות מטרה משותפת. באמצעות הפעילות המשתתפים תורמים לקהילתם, כשהם יוצרים סרט עם מסר חברתי. תרומה המקבלת במה באירוע הקרנה המשלב את ההורים וגורמים משמעותיים בקהילה.

התכנית הינה מערכתית וכוללת קבוצות לילדים/נערים, להורים ולצוות חינוכי/הטיפולי/ההדרכתי. 

חדרי
שלווה

חוויית הסטוריפילמינג לחדרי השלווה מייצרת מרחב טיפולי רגשי שמפתח בטחון עצמי, מודעות חברתית, הצלחה קבוצתית, תחושת מסוגלות אישית ויצירתיות בפתרון בעיות. בהנחיית מטפל/ת מוסמכ/ת המשתתפים מתגבשים מפרטים לקבוצה שיוצרת סרטים שנוגעים בהם. על מנת ליצור את הסרטים עליהם לחלום על עתידם, לקיים בירור פנימי ולשתף פעולה זה עם זה. הם מצלמים, משחקים, מביימים, מקליטים סאונד ומקבלים החלטות עריכה: כל אחד מהתפקידים עוזר להם לקבל את האומץ כדי להביע את עצמם ולהתבטא תחילה כשהם ״מסתתרים״ מאחורי המצלמה, ואחר כך כשהם מציגים את המסר שלהם באמצעות הסרט לקבוצה, למשפחה ולקהילה.

במהלך התהליך הם מתנסים בתרומה האחד לשני ומחפשים ביחד פתרונות חדשים, יצירתיים ונועזים לאתגרים שבחייהם ושהעלו בסרט. התכנית הינה מערכתית וכוללת קבוצות לילדים/נערים, להורים ולצוות חינוכי/הטיפולי/ההדרכתי. 

שרותי המרכז כוללים טיפול פרטני, סדנאות טיפוליות קבוצתיות והדרכות חוויתיות בוידאו תרפיה לצוותי טיפול/חינוך-טיפול. 

ימי
שיא

מפגשים חד פעמיים ובלתי נשכחים בהם כל הצוות החינוכי / התלמידים לומדים, יוצרים, מתגבשים ומתפתחים. מפגשים הכוללים יצירת סרטים, סנדאות חוויתיות והרצאות עם טובי המנחים והמרצים בארץ. 

ניסיונו של המרכז כולל הפקת כנסים ארציים, פסטיבלי סרטים וימיי עיון גם אונליין וגם פיזיים, העומדים בתו הסגול. 

להתחיל את הקסם שלך

טל. 03-9468646
פקס. 077-4704525

נייד. 052-4663347 | 054-9410590
info@vtci.co.il

משלוח מכתבים:
ת.ד. 51008 תל אביב- יפו, 6721913

התחברות באמצעות גוגל

התחברות באמצעות שם משתמש וסיסמא

כתוב את הכותרת כאן

Open chat
איך אפשר לעזור?